Ukážka z praxe, Anjelské karty.

 

Jedného dňa ma poprosila kamarátka, či by som jej nepozrela kartičky, lebo sa jej nedarí v láske respektíve, vždy narazí na nejakého chlapa s podobnými vlastnosťami, ktorý ju nakoniec podvedie a opustí. To už som vedela, že nebude všetko s kostolným poriadkom a niečo nie je v poriadku aj s jej emóciami a má blok na mužov. Kartičky mi ukázali, že je na obzore muž do 5 mesiacov, ale bude tam sklamanie, čo sa dozvie od inej osoby. Sklamanie je dosť nepríjemné, ale keď má prísť správa cez ďalšieho človeka, je ešte nepríjemnejšie, lebo človek má tendenciu súdiť, bez toho, aby niečo zažil na vlastnej koži. No a posledná karta, div sa svete , vysporiadať si svoje vzťahy s otcom. Keďže sme sa nikdy o jej otcovi nerozprávali a vedela som, že žije s mamou, tak som sa začala vypytovať. Začala mi rozprávať, že keď mala 12 rokov, rodičia sa rozviedli a ona ostala s mamou a bratom. Otec sa neskôr oženil a založil si novú rodinu s dvoma deťmi, chlapec a dievča. Za tie dlhé roky ho boli s bratom navštíviť len raz, aj keď býval len 30 kilometrov od mesta, kde bývali. Vraj s ním nemala vôbec žiadny kontakt a ani vzťah.  Otec zomrel a ona s bratom išli na pohreb viac menej zo slušnosti. S úplným pokojom v hlase mi rozprávala, že necítila vôbec nič a ani slza jej nevypadla. Keď som si predstavila seba, že by som mohla robiť plačku na cudzích pohreboch, tak mi bolo hneď jasné, že tu bude ten pes zakopaný. Nevysporiadané vzťahy s otcom, neodpustenie a pocit, že to isté čo sa stalo jej mame sa bude stávať aj jej, pretože chlapi sú takí a tak to má byť. Na rovinu som sa jej to opýtala, či to tak cíti a samozrejme, že mi to potvrdila. Tak som si ju pohodlne usadila a začali sme čistenie. Povedala som jej , že má jedinečnú príležitosť sa s otcom rozlúčiť, poprosiť ho o odpustenie a povedať mu, že ho ľúbi a vždy ľúbila, len nemala odvahu si to pomyslieť a nieto ešte vysloviť.

Čistenie trvalo asi 20 minút a počas celej procedúry srdce vrúcne plakala, až vzlykala. Po skončení mi povedala, že ju veľmi bolelo srdiečko. To odchádzali všetky strachy a bolesti, ktoré v srdiečku prechovávala voči otcovi. Povedala mi, že sa s ním nikdy tak nerozprávala ako v tú chvíľu.

 Pri odchode mi povedala, že sa cíti voľná a šťastná.

No a ja som veľmi šťastná, že som pomohla dvom uboleným dušičkám. Tá jedna už je v nebíčku, našla konečne svoj pokoj a dočkala sa odpustenia od vlastnej dcéry .

Moja kamarátka je tu na zemi a verím, že nájde  princa svojich snov a bude konečne šťastná .